SÁZAVAFEST 2022 - Akce | TicketSPOT.cz

TicketSPOT.cz - SÁZAVAFEST 2022

SÁZAVAFEST 2022

Pořadatel:
UDANAX, s.r.o.
Datum:
21.7.2022 - 23.7.2022
Místo:
Světlá nad Sázavou, zámecký lesopark
WWW:
https://www.sazavafest.cz


Vstupenky

Permanentka: 2 790 Kč Limitovaná edice - omezený počet vstupenek! Vstupenka je platná po celou dobu festivalu.
Stanové městečko: 600 Kč Pronájem plochy určené k postavení stanu (1 osoba / celý festival). Rezervace konkrétního místa není možná.
Permanentka ISIC, ITIC, IYTC, ALIVE: 2 511 Kč Pouze pro držitele průkazů ISIC, ITIC, IYTC nebo ALIVE. Vstupenka je platná po celou dobu festivalu. Max. 1 ks / osoba

Popis

Vstupenky zakoupené v roce 2019, 2020, 2021 a 2022 jsou pro letošní ročník stále platné a nemusí se měnit.

Vstupenky budou také k dispozici na místě konání. Cena 1 890 Kč/1 den.

Ceny vstupenek pro ZTP: ZTP vstup ZDARMA, ZTP doprovod musí platit vstup. ZTP/P vstup ZDARMA, ZTP/P doprovod má vstup ZDARMA.

Děti do 10 let (v doprovodu rodičů) mají vstup ZDARMA.


Již 20. ročník multikulturního a multižánrového hudebního festivalu, se bude konat po osmé v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou.

Z původní jednodenní akce v roce 2001 s jedním podiem a kapacitou areálu 1.800 lidí se postupně přirozeným vývojem stal Sázavafest renomovaným evropským multikulturním festivalem, který nabízí třídenní program několika scénách.

Návštěvnost festivalu dosáhla čísla 20.000 lidí a zájem o festival každým rokem stoupá, což je pro pořadatele nejen výzvou, ale také velkým závazkem.

MULTIKULTURNOST: hudba, divadlo, film, autorská čtení a další.

MULTIŽÁNROVOST: world music, rock, pop, reggae, ska, jazz, blues, dance, hip hop atd.

Sázavafest pravidelně nabízí to nejlepší z domácí scény, představuje vybrané zajímavé zahraniční interprety, ale davá prostor i zajímavým mladým kapelám a projektům.


Mapa


Posuňte svou akci na vyšší úroveň!

Pro pořadatele
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.