Časté otázky

Vstupenky je možné zakoupit přímo na těchto stránkách. V sekci "Akce" si vyberte akci, na níž si přejete zakoupit vstupenky a následujte dle instrukcí, které Vám budou na stránce zobrazeny.
Pro platbu nabízíme řadu platebních metod. Zaplatit můžete platební kartou, která má povolené internetové platby, dále pak pomocí zrychlené platby Vaší banky. Platby jsou zprostředkovány přes platební bránu ThePay.cz.
Uhrazená vstupenka Vám bude po uhrazení zaslána na Vámi uvedený email a současně bude dostupná po přihlášení ve Vašem účtu. Tuto vstupenku si můžete uložit do svého mobilního telefonu nebo ji vytisknout. Na akci se poté prokážete buď vstupenkou v mobilu, kde musí být zobrazen QR kód v plné šíři displeje mobilního telefonu, nebo vstupenkou tištěnou.
Na ochraně osobních údajů nám velmi záleží a dbáme tudíž na vysokou míru zabezpečení. Kompletní informace o ochraně dat naleznete v sekci "Ochrana dat".
Svou vstupenku nikdy nekopírujte, nefoťte, nesdílejte ani nepřeposílejte. Kód vstupenky uchovejte v tajnosti.

Posuňte svou akci na vyšší úroveň!

Pro pořadatele
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.